ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آموزش کاربردی شبکه و سخت افزار در مجتمع فنی تهران

مجتمع فنی تهران

 

مجتمع فنی تهران

امروزه که تولید و تغییر فناوری شتاب فزاینده ای گرفته است، دانش یک فناوری خاص کاربرد چندانی در کار و صنعت ندارد. آنچه امروز مفید واقع می گردد راه حلهای مبتنی بر چندین فناوری مختلف می باشد. در این راستا و با هدف تربیت متخصصی کارآمد و منعطف با چنین تغییراتی،

دپارتمان شبکه و سخت افزار مجتمع فنی تهران، نمایندگی نارمک و مجتمع فنی تهران، نمایندگی ونک دوره های تخصصی  شبکه و سخت افزار، را که شامل دوره های متنوعی می شود برگزار می کنند.

تمامی دوره هایی که در این دپارتمان تدریس می شود بر اساس استانداردهای بین المللی شرکت های همچون

Cisco، Mikrotik و Microsoft بوده و هدف این دپارتمان بالا بردن سطح علمی و مهارت های تخصصی افراد در زمینه شبکه و امنیت اطلاعات می باشد.

همچنین این دپارتمان در راستای ارتقای سطح علمی دانشجویان، فایل های آموزشی ویژه ای را در اختیار آنها قرار می دهد.

 

دوره مایکروسافت MCSA2012R2 :

مایکروسافت در سری 2012 خود، بار دیگر مدرک MCSE را که در 20 سال گذشته یکی از موفق ترین مدارک تخصصی فناوری اطلاعات در جهان محسوب می گردیده با دیدگاهی جدید به جامعه IT معرفی نموده است. مدارک سری 2012 مایکروسافت با سه هدف زیر طراحی و ارائه گردیده اند:

 •         شناخته شدن به عنوان استاندارد عالی و جهانی آموزش تخصصی IT
 •         صحه گذاری بر دانش و تخصص عمیق در انواع گسترده راهکارهای مبتنی بر IT
 •         به نمایش گذاردن مهارت به روز در زمینه فناوریهای در حال تغییر

کلیه مدارک 2012 مایکروسافت در سه لایه تخصصی زیر ارائه گردیده است:

 •         لایه مقدماتی یا Associate شامل مدارک Microsoft Technology Associate یا MTA
 •         لایه تخصصی یا Expert شامل مدارک Microsoft Certified Solutions Expert یا MCSE و Microsoft Certified Solutions Developer یا MCSD
 •         لایه ارشد یا Master شامل مدرک Microsoft Certified Solutions Master یا MCSM

 

مجتمع فنی تهران

دوره آموزش سیسکو  Cisco

شرکت سیسکو به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده تجهیزات شبکه می باشد. اين شرکت محصولات مختلفي از جمله انواع روترها ، سويچ ها ، فايروال ها و تجهیزات وایرلس دارد . علاوه بر آن شرکت سيسکو سيستم عامل هاي مختلف جهت محصولات متفاوت خود را به مشتريان ارايه مي کند. ابزار هاي مختلف مديريتي و مانيتورينگ و گزارش گيري از جمله محصولات نرم افزاري اين شرکت مي باشد.  شرکت سیسکو در سال 1984 تاسیس گردیده و هم اکنون با بیش از 70000 کارمند سهم قابل توجهی از دنیای ارتباطات را به خود اختصاص داده است.
سطوح مختلف و متنوعي در مدارك CISCO موجود است. اخذ مدرك از  CISCO بسيار ارزشمند است و ارزش و اعتبار والائي براي متخصصين شبكه، مديران آنها و شركتهائي كه اين متخصصان را استخدام نموده اند ، دارد. دوره های آموزشی این شرکت در سه سطح Associate  ، Professional ، Expert با نام های CCNA ، CCNP ، CCIE و در گرایش های مختلفی ارائه می شود.

 

میکروتیک چیست؟

میكروتیك نام شرکتی در کشور Latvia (لتونی) در اروپای شرقی است که سیستم عاملی به نام RouterOS و سخت افزارهایی برای آن به نام RouterBOARD و نسل جدید و دارای چندین پردازنده آن با نام CloudCoreRouter تولید می کند. این شرکت فعالیت خود را از سال 1991 شروع کرد که در ابتدا RouterOS را برای PC تولید کرد و در سال 2002 اولین RouterBOARD متولد شد.

میكروتیك مشاوران آموزش دیده، مراکز آموزشی و فروشندگان مختلفی در سراسر جهان دارد. بیش از 11000 مهندس آموزش دیده و دارای مدارک میكروتیك در جهان وجود دارند.

 

فرصتهای شغلی :

 • مدیریت شبکه
 • مسئول پشتیبانی شبکه
 • تکنسین شبکه
 • مشاوره و مدیر سیستمهای شبکه
 • مهندسی و مشاور امنیت
 • مدیر فن آوری

 

عضو کانال تلکرام مجتمع فنی تهران شوید.

ارسال دیدگاه